0 312 443 0 118
0 554 497 2 397

ANKARA

35.4

Kiralama Koşulları

*Minimum araç kiralama süresi 7 (yedi) gündür.
*Rent a car hizmeti alabilmek için en az 24 yaşında olunmalı ve minimum 4 yıllık T.C ya da uluslararası geçerli bir ehliyete sahip olunmalıdır.
*Kiralama süresi hesaplanırken aracın teslim alındığı ya da teslim edildiği günlerden bir tanesi sayılmaz. Saat hesabı yapılmamaktadır. Alınan ve verilen tarih bazında hesaplama yapılır. Aracı erken saatte alıp geç saattde teslim etmek ya da , geç saattde alıp erken saattde teslim etmek fiyatı etkilemez.
*Sözleşmede belirtilmek suretiyle aracı ikinci bir sürücü de kullanabilir.
*Sözleşmede isimi olmayan sürücü kiralanan araç ile kaza yaparsa , tüm zararı kiracı ödemeyi kabul eder.
*Kaza durumunda sigortaların devreye girebilmesi için hasar durumu ne olursa olsun mutlaka kiracı kaza raporlarını ve alkol raporunu eksiksiz olarak kiralayana teslim etmek zorundadır. Aksi halde tüm hasardan kiracı sorumludur.
*Kiracı ,hasar durumunda, zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçesinin limitlerini aşan tazminat ödemelerinden limiti aşan tutar kapsamında sorumludur. Özellikle ölümlü kazalarda mağdurun açacağı kan parası tazminat davalarında limitlerin üstünde kalan tazminat tutarını kiracı ödemeyi kabul eder.
*Kaza durumunda kiracının/sürücünün %100 kusurlu olması durumunda aracın tamir için serviste geçen günlerinin kiralama ücretini kiracı ödemeyi kabul eder.
*Kiralanan araç farklı amaçlar ile kullanılamaz, üçüncü kişi ya da kurumlara kiralanamaz, römork takamaz, bir başka aracı çekemez. Yurt dışına çıkarılamaz.  Bu durumlarda kiracı tüm hasar zarar ve ziyanı ödemeyi kabul eder.
*Kiracı aracı hor kullanmaktan kaçınmalı, göstergelerdeki ibreleri takip etmeli, bir anormallik durumunda kiralayanı acilen bilgilendirmelidir. Göstergelerdeki ikazları görmemek ya da görmezden gelmek ve kiralayana bilgi vermemek kiracıyı sorumluluktan kurtarmaz. Araç bir arıza ikazı verdiğinde bunu farkederek ya da farketmeden seyre devam etme sonucu oluşacak tüm zarar ziyan sigorta kapsamı dışındadır ve kiracı tüm hasarı ödemeyi kabul eder.
*Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki tüm noktalardan aracınızı teslim alabilir ya da teslim edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerini aramanızı rica ederiz.
*Firmamızdan araç kiralayanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Diğer sorularınız için iletişime geçmenizi rica ederiz.